dena

فروش ۴ محصول ایران خودرو بدون قرعه کشی

تصویر روز: ثبت نام ۴محصول گروه ایران خودرو بدون قرعه کشی از امروز (دوشنبه ۶ تیر) در سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز شد.

عرضه محصولات این گروه خودروسازی بدون قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز در قالب پیش‌فروش مشارکت در تولید است و ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت محصولات ادامه دارد.

بر این اساس؛ متقاضیان با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com به انتخاب یکی از محصولات مورد نظر خود اقدام می کنند و در صورت انتخاب یکی از محصولات ایران خودرو ، به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir انتقال داده می شوند.

گروه ایران خودرو ، پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات تارا دستی و اتوماتیک، دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک را در این طرح قرار داده است.

مبالغ پیش پرداخت در این بخشنامه، کمتر از ۵۰ درصد قیمت کنونی خودروست. همچنین سود مشارکت در طرح ۶ درصد و سود انصراف نیز ۳ درصد اعلام شده است.

نام نویسی برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع است، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامیست.

براساس اعلام ایران خودرو ، حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.

یادآوری می شود ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان پذیر نیست. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. همچنین سند خودروهای واگذار شده از طریق این بخشنامه هم در رهن نیست.
زمان تحویل خودروها از مرداد تا اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *