سهم بیمه سامان از مسابقات «اینشورتاک»

 

in
تصویر روز: «وهاب دعاچی»و«مهری طالبی»دو نماینده شرکت بیمه سامان،رتبه های اول و چهارم نخستین دور از رقابت های سراسری سخنرانی صنعت بیمه “اینشورتاک” را از آن خود کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان،دراین دور از مسابقات سراسری سخنرانی صنعت بیمه 300 شرکت کننده با یکدیگر به رقابت پرداختند که دونماینده شرکت بیمه سامان درسرفصل های آموزشی چون فن بیان و صداسازی، کنترل استرس و رفع خجولی، نوشتن متن سخنرانی، ساختار سخنرانی تاثیرگذار، هوش کلامی و طنز در سخنرانی، داستان سرایی، نطق آسانسوری، ارائه استارتاپی، زبان بدن و برندسازی شخصی، موفق به کسب عناوین برتر شدند.
فرایند برگزاری این رویداد سراسری با تاکید بر لزوم تقویت توانایی سخن گفتن درباره حوزه فعالیت و در راستای توسعه فرهنگ بیمه از تیرماه سال گذشته و با حمایت شرکت بیمه تعاون آغاز شده بودکه پس ازارزیابی های تخصصی، 13 نفر برگزیده به مرحله فینال راه یافتند و از بین آنها 6 نفر هم به عنوان منتخبان نهایی معرفی شدند.
یادگیری،رقابت و ارتقای مهارت بیان و سخنرانی ویژه فعالان صنعت بیمه در کنار صرفه جویی در هزینه های آموزشی فعالان بیمه ازجمله اهداف برگزاری این مسابقه بود.
مراسم اختتامیه این رویداد بزرگ درمحل ساختمان بیمه مرکزی برگزار شد که دراین مراسم پرویزخوشکلام خسروشاهی قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی به همراه جمعی از فعالان صنعت بیمه حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *