• راه اندازی قطار مسافری یزد- مشهد شرکت رجا

  تصویر روز: معاون اجرایی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا گفت: یک رام قطار مسافری در مسیر یزد-مشهد از نوع ۴ تخته ویژه با نام «سبز نوین» اخیراً توسط این شرکت مورد بازسازی کامل قرار گرفته و در این مسیر راه‌اندازی شد.

  به گزارش ایرنا از شرکت حمل و نقل ریلی رجا، در راستای تکریم زائران بارگاه ثامن الحجج-حضرت امام رضا (ع)- و خدمت‌رسانی به مردم شریف استان یزد شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا قطار یزد_مشهد و بالعکس را راه‌اندازی کرد.

  «علیرضا علی‌سلیمانی» در خصوص این قطار ۴ ستاره گفت: ظرفیت این قطار ۳۲۰ نفر بوده که شامل ۱۰ واگن ۳۲ نفره است و دارای امکانات مطلوبی همچون تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری و … است.

  وی با تأکید بر اینکه این قطار در آستانه اعیاد قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت از تاریخ ۱۶ تیرماه ۱۴۰۱ راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: هموطنان برای خرید بلیت این قطار علاوه بر سایت رجا به نشانی www.raja.ir و سامانه ارتباط با مشتریان با تلفن ۱۵۳۹ می‌توانند از مراکز فروش و وب سرویس‌های مجاز نیز اقدام کنند.

  معاون اجرایی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا گفت: هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، ساعت حرکت و سایر اطلاعات مرتبط با سفر با قطارهای رجا می‌توانند از طریق تلفن ۱۵۳۹ به‌صورت شبانه‌روزی تماس حاصل کرده یا به سایت این شرکت مراجعه کنند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *