hasanpor.2

نظارت سیستمی بر بازار

تصویر روز: مسئول سازمان بسیج اصناف با بیان اینکه بسیج اصناف زبان گویای مردم در جمع دولت است، ابراز کرد: بسیج پاره تن مردم است و مردم پناهگاهی جز سپاه و بسیج ندارند.
به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ غلامرضا حسن پور در جلسه قرارگاه شهید امانی استان زنجان با تبریک عید غدیر، اظهار کرد: بسیج اصناف به درخواست دولت در بحث تنظیم بازار، بازرسی و نظارت بر بازار ورود کرد‌.

وی با بیان اینکه بسیج اصناف زبان گویای مردم در جمع دولت است، ابراز کرد: بسیج پاره تن مردم است و مردم پناهگاهی جز سپاه و بسیج ندارند.

مسئول بسیج اصناف کشور با بیان اینکه بسیج اصناف زنجان مدیریت خوبی در بازرسی و نظارت بر بازار داشته است، ابراز کرد: من از تمامی بسیجیان تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به لزوم نظارت بر بازار از مبدا تا بازار، عنوان کرد: در بحث نظارت بر کارخانه های روغن، بازرسان بسیار محکمی را برای ۵۰ کارخانه روغن خوراکی انتخاب کرده‌ایم.

حسن‌پور با اشاره به نظارت بر آرد و نان توسط بسیج اصناف، ادامه داد: این بازرسی و نظارت ها صرفاً در نانوایی ها نیست و بسیج اصناف نظارت و بازرسی و کنترل سیلو ها و کارخانه های آرد را در دستور کار خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه این حرف که برخی از تصمیمات دولت موجب گرانی می‌شود درست است، افزود: بسیج در راستای رفع موانع تولید ورود می‌کند.

مسئول بسیج اصناف کشور با بیان اینکه در بازار تنها رقابت واقعی می تواند قیمت‌ها را کنترل کند، ابراز کرد: نظارت ها باید سیستمی شود.

وی با تاکید بر راه اندازی سامانه امین برای نظارت و کنترل سیستمی بازار، تصریح کرد: بسیج همیشه رو به جلو حرکت می‌کند.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: تا زمانی که وزارت جهاد و صمت از ما نیرو بخواهند آمادگی داریم که با آنها در حوزه نظارت و بازرسی بازار کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *