• دستگیری زورگیران خشن قمه‌به‌دست

  فرمانده پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو سارق زورگیر و کشف ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

  به گزارش فارس، فرمانده پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 2 سارق زورگیر و کشف 30فقره سرقت خبر داد.

  سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال در تشریح جزئیات خبر فوق گفت: چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به اظهار داشت که حوالی ساعت ۱۱ شب در خیابان مطهری در حال تردد بوده که راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت از پشت سر اقدام به سرقت کردند به نحوی که راکب عقب موتورسیکلت پیاده و با تهدید قمه و چاقو گوشی تلفن همراهش را زورگیری مرده و هر دو به سرعت از محل متواری شدند.

  وی افزود: شکایت مرد جوان در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس اگاهی قرار گرفت و در ادامه مشخص شد مردی به نام بهروز از سارقان سابقه دار در حال استفاده از گوشی سرقتی است.

  فرمانده پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ادامه داد: بدین ترتیب کارآگاهان پلیس پس از هماهنگی قضائی راهی شهرستان شهر قدس شده و در عملیاتی غافلگیرانه بهروز را در مخفیگاهش بازداشت کردند.

  این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه سرقت بود اما در مواجهه با شواهد و مستدات به ۳۰ فقره زورگیری و گوشی تلفن همراه با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد.

  سرهنگ دستخال گفت: با مشخص شدن هویت دومین متهم، کارآگاهان وارد عمل شده و همدست او نیز دستگیر شد.

  وی گفت: هر 2 متهم با قرار صادره از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 34 برای تکمیل تحقیقات و شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس اگاهی قرار گرفتند.

  به گفته این مقام پلیسی تاکنون 26 مالباخته شناسایی شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *