تحمیل عوارض متعدد به شرکت های بیمه موجب عدم رشد صنعت بیمه شده است

index 1

 

تصویر روز: عدم حمایت حاکمیت از صنعت بیمه و تحمیل عوارض متعدد به شرکت های بیمه موجب عدم رشد مناسب صنعت بیمه و عمده دلیل عدم ترویج فرهنگ بیمه است .
به گزارش روابط عمومی بیمه البرز ، نصرت اله محمدی در این پنل ضمن نام بردن از بیمه مرکزی ، سندیکای بیمه گران ایران ، شرکت های بیمه ، شبکه فروش بیمه ها و حاکمیت به عنوان کنشگران و نقش آفرینان ترویج بیمه و وظایف هر یک از آنها نقش حاکمیت در ترویج بیمه را منحصر به فرد و بسیار با اهمیت دانست .
وی با اشاره به تحمیل عوارض متعدد به شرکت های بیمه طی دو دهه اخیر ، این عوارض را سبب تضعیف بنیه اقتصادی شرکت های بیمه و زیان ده شدن عملیات بیمه ای و عدم ترویج بیمه در کشور دانست .
مدیر روابط عمومی بیمه البرز افزایش عوارض و افزوده شدن سازمان صدا و سیما و هلال احمر در سال ۱۴۰۱ به سازمان هایی که از محل بیمه شخص ثالث عوارض دریافت میکنند را موجب تضییع حق بیمه گزاران دانست .
کارگاه اهمیت ترویج و اطلاع رسانی در صنعت بیمه در آغازین روز نمایشگاه با حضور گودرزی معاون روابط عمومی بیمه مرکزی ، محمدی مدیر روابط عمومی بیمه البرز ، میر موسوی مدیر روابط عمومی بیمه دی و مریم زمردیان مدیر روابط عمومی بیمه سامان در غرفه بیمه مرکزی برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *