e0b127fb 87cc 4694 9e84 58d

تصویب صورت‌های مالی بیمه دانا

تصویر روز: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه دانا (سهامی عام) با حضور بیش از 53 درصد صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده بیمه مرکزی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه دانا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در ابتدای این جلسه، هیئت‌رئیسه مجمع متشکل از عبدالحسین پهلوان رئیس هیئت‌مدیره به عنوان رئیس مجمع، آقایان عسگر توکلی و محمد خزایی به عنوان ناظران مجمع، آقای محمود حق‌وردی‌لو به عنوان نماینده بیمه مرکزی، آقای رادفر به عنوان نماینده سازمان بورس، آقای بذرافشان به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و آقای عباس لطفی‌مقدم به عنوان منشی جلسه در جایگاه حاضر شدند.
سپس، گزارش هیئت‌مدیره به مجمع در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد شرکت در سال مالی 1400 توسط دکتر رضا جعفری، مدیرعامل ارائه و برنامه‌های آتی شرکت نیز برای صاحبان سهام اعلام شد.

در این مجمع که برای رفاه حال سهامداران امسال نیز با رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی، به‌صورت آنلاین برگزار شد، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفندماه سال 1400 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از قرائت بندهای مختلف توسط حسابرس و بازرس قانونی، همچنین ارائه توضیحات لازم، تصویب شد.

در ادامه برگزاری این جلسه همچنین ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های سازمان حسابرسی طی سال‌های گذشته، موسسه حسابرسی هوشیار بهمند به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی، موسسه حسابرسی بهمند به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی‌البدل و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شدند.
گفتنی است: در این جلسه، دکتر رضا جعفری مدیرعامل بیمه دانا با ارائه گزارش جامع هیئت مدیره از عملکرد و فعالیت‌های این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 1400شامل معرفی شرکت، سرمایه و ترکیب سهامداران، راهبردها، فعالیت‌های بیمه‌گری در سال 1400 در حوزه های اموال و مسئولیت، اشخاص، بازاریابی و فروش، توسعه و برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی، مالی و اقتصادی، سرمایه‌گذاری، وضعیت ترکیب نیروی انسانی و شبکه فروش، تعداد شعب و نمایندگان کل کشور، سهامداران را در جریان عملکرد این شرکت قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *