تخفیف های بیمه آسیا به مناسبت هفته دولت

index 8

تصویر روز: بیمه آسیا به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در رشته های مختلف بیمه ای اموال، زندگی و مسئولیت تخفیف می دهد.

روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه ای ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اعلام کرد شرکت بیمه آسیا در راستای اهداف دولت خدمتگزار با محوریت شعار “دولت مردم” تخفیفات و تسهیلات ویژه بیمه ای را در رشته های اموال، زندگی و مسئولیت تا پایان شهریور ارائه می کند.

بنابر این اطلاعیه، این تسهیلات بیمه ای در رشته بیمه های اتومبیل شامل ۴۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای سواری و ۵۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای بارکش و همچنین تخفیف ویژه در بیمه شخص ثالث با تعهدات مازاد مالی ۸۰۰ میلیون ریال و بالاتر از آن می باشد.

بر اساس این گزارش، در بیمه منازل مسکونی نیز تا ۸۰ درصد تخفیف و در بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی ۵۰ درصد تخفیف در حق بیمه ها در نظر گرفته شده است.

از سوی دیگر در این مدت در بیمه های باربری، ۲۵ درصد تخفیف در نرخ حق بیمه های صادراتی، وارداتی، داخلی و ترانزیت اعمال می گردد.

در بیمه های مهندسی نیز تخفیف ۱۰ درصدی حق بیمه تمام خطر مقاطعه کاری و عیوب اساسی و پنهان ساختمان در نظر گرفته شده است. همچنین، انواع بیمه های مسئولیت بیمه آسیا جهت ارائه به فعالان اقتصادی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *