twitter.1

چند بار می توانید توئیت خود را ویرایش کنید؟

تصویر روز: توئیتر در به‌روزرسانی اخیر خود به شما این امکان را می‌دهد که توئیت‌های خود را تا پنج بار در ۳۰ دقیقه ویرایش کنید.

هفته گذشته توئیتر اعلام کرد: یک گزینه ویرایش را معرفی خواهد که کاربران تقریبا از زمان انتشار این برنامه درخواست کرده بودند. بر اساس گزارش‌ها، توئیتر در بیانیه‌ای اعلام کرده است به دنبال فعال سازی امکان حذف پیام تا ۳۰ دقیقه پس از ارسال،حالا در به‌روز رسانی جدید خود، توئیتر امکان اعمال پنج ویرایش را نیز ایجاد کرده است.

یک نگرانی قانونی در مورد ویرایش این است که کاربران می‌توانند محتوای یک توئیت را پس از انتشار گسترده، به طور قابل توجهی تغییر دهند که این می‌تواند زمینه را برای انتشار اطلاعات نادرست، کلاهبرداری و موارد دیگر سوء استفاده فراهم کند. به این ترتیب، محدودیت پنج ویرایش ممکن است راهی برای جلوگیری از چنین سوء استفاده‌هایی باشد، اگرچه به گفته توئیتر تعداد ویرایش‌ها ممکن است بر اساس داده‌های کاربر تغییر کند.

توئیتر پیش از این اعلام کرده بود که این ویژگی ابتدا «در یک کشور واحد» برای حساب‌های با تیک آبی توئیتر ارائه می‌شود. اکنون تایید کرده است که در اواخر این ماه در نیوزیلند راه اندازی خواهد شد و هنگامی که شرکت اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از آن کسب کرد، برای کاربران با تیک آبی در استرالیا، کانادا و آمریکا عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *