خدمات رسانی گسترده بیمه سامان به زائران اربعین

25dbed21 8739 42be b473 4686ab3320d7

 

تصویر روز: خدمات رسانی گسترده بیمه سامان به زائران اربعین حسینیفعالیت گسترده کارکنان شرکت بیمه سامان مستقر در کشور عراق به همراه جمعیت هلال احمر، باعث ارایه خدمات رسانی مناسبی به زائران اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، از تاریخ چهاردهم شهریور ماه سال جاری تاکنون، کارکنان شرکت بیمه سامان در بیمارستان های شهرهای نجف و کربلا مستقر شده اند و در حال حاضر هم دو مرکز عملیات اضطراری در شهرهای نجف و کربلا برای رسیدگی به زائران اربعین مشغول فعالیت است.
استقرار نیروهای شرکت بیمه سامان در شهرهای کربلا و نجف، باعث افزایش سرعت در ارائه خدمات به زائران اربعین اباعبدالله الحسین شده است.
هم اکنون آمبولانس های شرکت بیمه سامان و جمعیت هلال احمر در سطح شهرهای کربلا و نجف مستقر هستند و در صورت نیاز، زائران را برای خدمات رسانی به مراکز درمانی انتقال می دهند.
این گزارش حاکیست: زائران اربعین حسینی از لحظه ورود به کشور عراق تحت پوشش شرکت بیمه سامان قرار دارند و خدمات بیمه سامان به زائران تا زمان بازگشت آنها به داخل کشور ادامه خواهد داشت.
شعبه بیمه سامان در کشور عراق و به ویژه در شهرهای بغداد، نجف، کربلا و کاظمین زیرساخت های مناسبی برای ارائه خدمت به زائران دارد و علاوه بر امکان مراجعه زائران به پایگاه های در نظر گرفته شده توسط شرکت بیمه سامان، شماره تلفن 6612-00964 نیز برای ارتباط تلفنی و ارائه خدمات به آنها فعال است.
همچنین شماره 8943-021 داخلی 2 در ایران آمادگی پاسخگویی سریع را به زائران دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *