6972da48 bd74 4aca a043 4c805ce70211 copy

انتصاب جدید در بیمه ملت

تصویر روز: با حکم علیرضا یزدان دوست، مدیر عامل بیمه ملت، محمد ترابی به عنوان سرپرست جدید معاونت فنی بیمه‌های اشخاص شرکت منصوب شد.

علیرضا یزدان دوست در این مراسم با اشاره به عنوان معاونت فنی گفت: تخصص در این معاونت بسیار مهم است و مطمئن هستیم که تمامی کارکنان این معاونت در سال جاری اتفاق‌های خوب و ارزشمندی را برای شرکت رقم خواهند زد.

مدیرعامل شرکت بیمه ملت صریح کرد: به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا در دو سال اخیر مشکلاتی از ناحیه جذب مشتری بوجود آمده بود که الحمدالله مطمئن هستیم این موضوع با تلاش همه همکاران برطرف خواهد شد.

یزدان دوست درپایان از تمامی همکاران زیر مجموعه این معاونت که در این مدت با پشتکار خود با وجود خلاء مدیریتی دست از تلاش برای بهبود وضعیت شرکت نکشیده اند تقدیر و تشکر کرد.

محمد ترابی دارای مدرک کارشناسی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی بیمه از سال 1373 تاکنون در صنعت بیمه مشغول به کار است.

وی در دوره‌های مختلف سازمانی از کارشناسی، مدیریتی در حوزه‌های اشخاص و اموال و معاونت فنی در شرکت‌های مختلف بیمه ای حضور داشته است و همچنین دوره‌های آموزشی در داخل وخارج از کشور را نیز طی کرده است.

در این مراسم، محمدمهدی بهشتی‌نژاد نائب رئیس هیئت مدیره، محمدتقی چراغی عضو هیئت مدیره و برخی از معاونان و مدیران و روسای ادارات شرکت حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *