رضایت آموزش و پرورش كرمان از بیمه دانا

6bcfe569 9966 4727 8337 291a789d0ee3 20221024 113457
تصویر روز: نشست مشترک مدیران ارشد شرکت بیمه دانا و آموزش و پرورش استان کرمان با هدف تقویت مناسبات دوجانبه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در این نشست هم‌اندیشی که با حضوردکتر احمد جوادی‌پور قائم مقام مدیرعامل و اعضای هیات همراه، همکاران شعبه کرمان و جیرفت و برخی از نمایندگان شبکه فروش برگزار شد، دکتر جوادی‌پور طی سخنانی ضمن ابراز خشنودی از انعقاد قرارداد با آموزش و پرورش، با اشاره به ظرفیت‌ها و توانایی‌های بیمه دانا و ابراز رضایت از تعامل مناسب بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار، خواستار تسریع در ارائه خدمات به فرهنگیان فرهیخته استان کرمان شد.
وی، معلمان را مهندسان عرصه علم و دانش توصیف و با اشاره به خدمات فراوان آنها به دانش آموزان سراسر کشور، ارائه خدمات بیمه‌ای به ایشان را مایه افتخار بیمه دانا دانست و خواستار افزایش تعامل و همکاری‌های دوجانبه شد.
در ادامه این نشست فردین نظری رئیس شعبه کرمان نیز به تشریح عملکرد شعبه و نحوه اجرای قرارداد آموزش و پرورش پرداخت و تسریع در پرداخت خسارت را از اولویت‌های کاری این شعبه برشمرد.
همچنین امیری، معاون پشتیبانی و مالی اداره کل آموزش و پرورش، نیز با تقدیر از شعبه کرمان، رضایتمندی ایجاد شده را نتیجه تعامل، تکریم، پرداخت سریع خسارات و افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد دانست و وعده داد در باره تجمیع بیمه‌های اموال و اشخاص با شعبه کرمان، همکاری لازم صورت گیرد.
گفتنی است: در سفر قائم مقام بیمه دانا به استان کرمان، جلسه‌ای بین ایشان، کارکنان شعبه و نمایندگان با هدف بررسی وضعیت و عملکرد شش ماهه و همچنین رفع مشکلات کاری این شعبه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *