انتصاب مدیران حقوقی و آموزش بیمه ملت

 

0d020545 8b6f 4d99 ac60 4c50238d0db6
تصویر روز: در احکامی از سوی علیرضا یزدان‌ دوست مدیر عامل شرکت بیمه ملت، سرپرستان مدیریت آموزش و مدیریت حقوقی منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بیمه ملت، مراسم معارفه علیرضا تحریری‌ نیا سرپرست مدیریت حقوقی و تکریم محمدرضا نورنژاد مدیر پیشین با حضور مدیرعامل و برخی از اعضای هیئت مدیره و معاونان شرکت برگزار شد.

همچنین در حکم دیگری از سوی علیرضا یزدان‌ دوست مدیرعامل شرکت بیمه ملت، احد رضایان به سرپرستی مدیریت آموزش شرکت منصوب شد.

یزدان دوست در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات نورنژاد در مدیریت حقوقی برای علیرضا تحریرنیا در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد و خطاب به وی گفت: ان‌شاالله در دوره جدید با تکیه بر تجارب پیشین شاهد برطرف شدن برخی مشکلات شرکت باشیم.

وی همچنین با اشاره به انتخاب سرپرست جدید آموزش خواستار برنامه‌ریزی صحیح برای پیشبرد اهداف شرکت در بخش آموزش نمایندگان و کارکنان شرکت شد.

احد رضایان سرپرست مدیریت آموزش، فارغ‌التحصیل مقطع دکتری در رشته آینده‌پژوهی و پسا دکتری در رشته آینده‌پژوهی و تصمیم‌گیری استراتژیک در شرایط عدم قطعیت از دانشگاه تهران است. در کارنامه وی تدریس در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مشاور مدير عامل شركت خدمات دريايي و بندري سينا در پروژه آينده پژوهي سينا، مشاور علمي مدير عامل صندوق بازنشستگي بانك‌هاي كشور به چشم می‌خورد.

همچنین وکیل و نماینده حقوقی شرکت سهامی بیمه رازی، وکیل و نماینده حقوقی شرکت سهامی بیمه ملت، وکیل و نماینده حقوقی شرکت سهامی بیمه معلم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی از جمله سوابق کاری علیرضا تحریری‌نیا سرپرست جدید مدیریت حقوقی شرکت بیمه ملت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *