hasanpor.4

بازاریان فتنه دشمنان را ناکام گذاشتند

تصویر روز: رئیس سازمان بسیج اصناف کشور اعلام کرد: هوشیاری و همراه نشدن بازاریان با فتنه اخیر دشمن را عصبانی کرده، چون اهداف آنان را ناکام گذاشتند.

به گزارش تصویر روز به نقل از فارس ، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار رئیس سازمان بسیج اصناف کشور اظهار داشت: اکنون آینده بازار، تجارت و اقتصاد و بازرگانی در مدار الکترونیک قرار دارد که باید به این مهم توجه ویژه شود.

امام جمعه بوشهر بازار بورس الکترونیک را یکی از موارد مهم دانست و افزود: سیاست استراتژیک مدیریت بازار تا ۵۰ سال آینده باید تدوین شود و در این راستا سیاست مدیریت بازار به صورت دانش‌بنیان و دانایی محور باید مورد توجه قرار گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در بوشهر، یکی از اهداف دشمنان در فتنه‌ها و توطئه‌ها را بازار و اقتصاد دانست و اضافه کرد: تهاجم و مدیریت اقتصاد و بازار جامعه یکی از اهداف مهم دشمنان است.

دکتر غلامرضا حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور نیز در این دیدار تاکید کرد: هوشیاری و همراه نشدن بازاریان با فتنه اخیر دشمن را عصبانی کرده، چون اهداف آنان را ناکام گذاشتند. دشمنان در توطئه و فتنه‌های گوناگون تلاش می‌کنند مدیریت بازار را در اختیار خود قرار دهند، ولی تاکنون ناکام بوده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: بازار نقش مهمی در آرامش جامعه دارد که در این راستا حمایت از اصناف و کسب و کار‌ها مورد توجه ویژه قرار دارد.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور یاد آور شد: برای بیش از دو میلیون و پانصد هزار واحد صنفی موضوعات مورد نظر در جهاد تبیین تدوین شده که حضور در کارگاه‌های تولیدی، رفع موانع تولید و کسب و کار می‌توان تکمیل کننده جهاد تبیین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *