corona.1

بیمارستان‌های کرج زیر ذره‌بین ایمنی

تصویر روز: سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: بیمارستان‌های ناایمن شهر شناسایی و به دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای دستورالعمل‌ها معرفی شدند.

به گزارش صدا و سیما، مرکز البرز؛ محمد یساولی گفت: به‌منظور پیشگیری از حوادث احتمالی ناایمنی‌های مراکز درمانی شهر اعم از خصوصی و دولتی احصا و طی جلسه‌ای با معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز به مسئولان این مجموعه اعلام شد.
او با بیان اين که مقرر شد ایمن‌سازی مراکز درمانی در سه مرحله و براساس اولویت‌ها اجرایی شود، می‌گوید: مرحله اول ایمن‌سازی تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج افزود: دستورالعمل‌های ایمنی در بیمارستان‌های نوساز و قدیمی متفاوت است.
او می‌گوید: باید عزم جدی و تمام عیاری درخصوص ایمن سازی ساختمان‌های اداری و پیشگیری از حوادث بین همه دستگاه‌ها ایجاد شود. یساولی گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج آمادگی ارائه آموزش‌های پیشگیری از حریق و اطفا به همه ادارات را دارد.
او افزود: ناایمنی مدارس، مراکز آموزشی و فرهنگی نیز در حال احصا است و قدم بعدی ما رسیدگی به این موضوع خواهد بود.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: ایجاد و ارتقای ایمنی دغدغه شهروندان را کاهش می‌دهد و موجب کاهش خسارت‌های احتمالی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *