کشف لوازم خانگی قاچاق در کرج

رئیس پلیس آگاهی البرز از توقیف یک دستگاه خودروی سواری حامل لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال در اتوبان تهران – کرج خبر داد.

به گزارش صدا و سیما، مرکز البرز؛ سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی حین گشت زنی در اتوبان تهران-کرج به یک دستگاه سواری سمند مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند.

او می گوید: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی به بازرسی از این خودرو پرداخته که در بازرسی از آن یک دستگاه تلویزون، یک دستگاه ماکروفر و یک دستگاه غذاپز خارجی قاچاق که فاقد مدارک قانونی و معتبر گمرکی بوده کشف کردند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالا‌های قاچاق مشکوفه را ۶۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، ادامه داد: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

او در پایان با بیان این که قاچاق کالا و ارز باعث آسیب‌های جبران ناپذیری بر پیکره اقتصاد و تولیدات داخلی و همچنین باعث ضرر و زیان به کارآفرینان و قشر کارگری جامعه می‌شود، از برخورد قاطعانه پلیس با این پدیده شوم اقتصادی گفت و از شهروندان درخواست کرد هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص قاچاق کالا و ارز را بلافاصله از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *