جهرمی
با تصمیم رئیس جمهور؛

۱۰ مدیر دولتی تا آخر ماه تغییر می کنند

با تصمیم رئیس جمهور تا پایان ماه جاری، ۱۰ تغییر مدیریتی در سطح ملی و استانی انجام می شود

تصویر روز: بهادری جهرمی از تغییرات مدیریتی جدید در دولت تا پایان آذرماه و معرفی وزیر پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، بهادری جهرمی گفت: با تصمیم رئیس جمهور تا پایان ماه جاری، ۱۰ تغییر مدیریتی در سطح ملی و استانی انجام می شود.

به گفته سخنگوی دولت، در گام اول هم قرار است دو جوان به ترکیب دولت اضافه شود. در همین راستا آقای سپهر خلجی به عنوان رئیس شورای اطلاع رسانی منصوب و آقای مهرداد بذرپاش هم به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی به مجلس معرفی می شود.

سپهر خلجی دانش آموخته دکتری علوم ارتباطات اجتماعی و استادیار دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه است.

عضویت در شورای اطلاع رسانی دولت، عضویت در شورای عالی و معاونت خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و تألیف کتاب و مقالات متعدد در حوزه ارتباطات و رسانه از جمله سوابق رئیس جدید شورای اطلاع رسانی دولت است.

مهرداد بذرپاش فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری تخصصی مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی سوابق چون رئیس کل دیوان محاسبات کشور، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان ملی جوانان، معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مدیرعامل گروه های خودروسازی سایپا و پارس خودرو، رئیس کمیته صنعت مجلس شورای اسلامی و عضو شورای هماهنگی دستگاه های نظارتی کشور، رئیس هیأت نظارت بر صندوق توسعه ملی و عضو شورای صیانت از حقوق بیت المال را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *