امداد ایران خودرو

خدمات امدادی رایگان به زلزله‌زدگان خوی

با دستور مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، امدادرسانی به شهر زلزله زده خوی در استان آذربایجان غربی در دستور کار قرار گرفت

تصویر روز: با دستور مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، امدادرسانی به شهر زلزله زده خوی در استان آذربایجان غربی در دستور کار قرار گرفت.

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای اجرای دستور فوری مدیر عامل ایران‌خودرو و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی، به حمایت از هموطنان زلزله‌زده خوی خدمات امدادی رایگان ارایه می‌دهد.

سیدعباس میرحسینی مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران با اشاره به وظیفه اصلی امدادخودرو ایران برای ارایه خدمات خودرویی به هموطنان در سراسر کشور، در کنار عمل به خدمات‌رسانی، ارایه خدمات حمل رایگان به نزدیک‌ترین نمایندگی یا پارکینگ را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و همراهی این شرکت با مردم زلزله‌زده خوی اعلام کرد.

امدادخودرو ایران با اعزام چند اکیپ ویژه امدادی به منظور امدادرسانی به خودرو‌هایی که به دلیل زلزله و ریزش آوار قادر به حرکت نبوده را از روز یکشنبه ۹ بهمن ماه در دستور کار خود قرار داده است.

شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com به همراه اپلیکیشن ایساکو به صورت شبانه روزی، آماده خدمات‌رسانی به خودرو‌ها در سراسر کشور است.

گفتنی است؛ زمین لرزه ۵/۹ ریشتری ساعت ۲۱:۴۴ روز شنبه ۸ بهمن ماه در عمق ۷ کیلومتری شهرستان خوی در آذربایجان غربی را لرزاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *