گوشت

عرضه گوشت گرم گوسفندی دو برابر می‌شود

عرضه گوشت گرم گوسفندی 232 هزار تومانی از 10 روز آینده دو برابر می‌شود و چند محموله گوشت دیگر وارد تهران خواهد شد

تصویر روز: مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: عرضه گوشت گرم گوسفندی 232 هزار تومانی از 10 روز آینده دو برابر می‌شود و چند محموله گوشت دیگر وارد تهران خواهد شد.

به گزارش فارس، پس از افزایش قیمت گوشت، وزارت جهاد کشاورزی گوشت وارد کرد تا با تزریق آن به بازار قیمت را کنترل کند، مسئولان می گویند که واردات در روزهای آینده دو برابر هم خواهد شد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران افزود: عرضه گوشت گرم گوسفندی 232 هزار تومانی از 10 روز آینده دو برابر می‌شود و چند محموله گوشت دیگر وارد تهران خواهد شد.

فصاحت گفته است که گوشت گوسفندی گرم 232 هزار تومانی امروز به‌صورت گسترده در 22 میدان میوه و تره‌بار شهرداری و در اقصی‌نقاط شهر تهران عرضه می‌شود.

به گزارش فارس، تولید گوشت در کشور سالانه حدود 900 هزار تن است که تنها 100 هزار تن با خودکفایی فاصله دارد، امسال اتحادیه تولید کنندگان اعلام کردند که مازاد تولید در کشور وجود دارد که بیشتر به خاطر کاهش سرانه مصرف گوشت بود.

حتی در برهه‌ای وزارت جهاد کشاورزی مجوز صادرات داد، با این حال قیمت گوشت قرمز در داخل افزایش یافت و از کیلویی 300 هزار تومان هم عبور کرد.

پیش از این رئیس سازمان دامپزشکی کشور هم گفته بود که احتمال ریزش قیمت گوشت تا 150 هزار تومان در هر کیلو وجود دارد.

برخی کارشناسان هم می‌گویند با آغاز فصل بهار عرضه دام از سوی دامداران هم بیشتر می شود و قیمت را در بازار می شکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *