تور آموزشی زمستانه بیمه تعاون

تصویر روز: کارکنان شعب و نمایندگان بیمه تعاون در تور آموزشی زمستانه که برای رشته های بیمه های مسئولیت؛ اتومبیل؛ زندگی، آتش سوزی و درمان برگزار شد، حضور فعال خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، در رشته مسئولیت، با تدریس سرکار خانم آخوندی و جناب آقای قنواتی، دوره های برای شبکه فروش و کارکنان در شعبه مشهد برگزار شد.
همچنین در پی علاقه مندی این شعب به این رشته بیمه ای، کافه مسئولیت با هدف معرفی بیمه های مسئولیت راه اندازی شد که این مهم سبب آگاهی بخشی سازمان ها و شرکت ها نیز در خصوص این رشته بیمه ای شد؛ بر این اساس، انجمن مدیران صنایع استان و اعضای هیأت مدیره شهرک صنعتی ماشین سازی خراسان از جمله دستگاه هایی بودند که با حضور در کافه مسئولیت، با این رشته تخصصی بیمه ای و نقش آن در صنایع آشنا شدند.

1%20 %20Copy%203

دوره آموزشی فروش بیمه نامه در شعبه ارومیه

از دیگر سو دوره های تخصصی بیمه های اتومبیل با محوریت آموزش و صدور بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه، آموزش بازدید اولیه بیمه های بدنه با نرم افزار آپولو و مرور قوانین صندوق تأمین خسارت های بدنی توسط بهنام شاه محمدی در شعبه شیراز آموزش داده شد.
آقایان جوان آذر، محمودی، حامد سپانو، سعید ایروانی و دکتر منصوری نیز دوره های آموزشی فروش را برای شعب اردبیل، ارومیه، اصفهان، رشت، زنجان، کرج، همدان و یزد برگزار کردند.

2%20 %20Copy%202

دوره آموزشی فروش بیمه نامه در شعبه اصفهان

برگزاری دوره آموزشی تخصصی بیمه های زندگی در شعبه کرمانشاه؛ بیمه آتش سوزی در شعبه بندرعباس با تدریس آقای ثالثی و نیز دوره خسارت درمان تکمیلی و مهارتهای ارتباط با مشتری، ویژه کارشناسان خسارت کل کشور با تدریس محمدحسین یوسفی، رزا سعیدی و آقای ابن یوسف نیز از دیگر دوره هایی بود که کارکنان ستادی و شعب بیمه تعاون، نمایندگان و شبکه فروش در زمستان 1401 گذراندند.

3%20 %20Copy%202

دوره آموزشی فروش بیمه های آتش سوزی توسط آقای ثالثی در شعبه بندرعباس

از دیگر سو، شعبه خوزستان نیز با هدف ترویج فرهنگ بیمه، برای تمام دهیاران استان دوره تخصصی آموزش بیمه برگزار کرد.

4%20 %20Copy%202

دوره آگاهی بخشی بیمه نامه به دهیاران استان خوزستان

5%20 %20Copy%202

دوره آموزشی خسارت درمان تکمیلی و مهارت های ارتباط با مشتری ویژه کارشناسان خسارت کل کشور در شعبه کرج

6%20 %20Copy%201

دوره آموزشی فروش بیمه های زندگی در شعبه فارس

7%20 %20Copy%203

دوره آموزشی فروش بیمه های زندگی در شعبه کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *