مدیر عامل خبر داد:

توجه ویژه ایران خودرو به جایگاه منابع انسانی

باید به معیشت کارکنان توجه ویژه شود تا بدون دغدغه به تولید با کیفیت بیندیشند

تصویر روز: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ارتقای دانش و مهارت کارکنان در حین خدمت، تکریم منابع انسانی و توجه ویژه به سلامت و معیشت آنان را از محورهای اصلی مورد نظر برای پیشرفت همه جانبه این مجموعه عظیم صنعتی و عرضه محصول با کیفیت عنوان کرد.
علیمردان عظیمی در چهارمین همایش هم اندیشی معاونان و مدیران منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو، منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه یک مجموعه دانست و گفت: برخلاف این که در بسیاری از مجموعه های صنعتی توجه اصلی به ماشین آلات و نگهداری از آن است، مهم ترین منبع تولیدی که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد نیروی انسانی است.
وی با تاکید بر ضرورت شناسایی نیازهای اساسی برای ارتقای سطح و جایگاه منابع انسانی شرکت، ادامه داد: اگر بهترین ابزار را در یک مجموعه ایجاد کنیم، اما نیروی انسانی کیفی، سلامت و توانمند نباشد قطعا محصول با کیفیتی به دست نخواهد آمد.
عظیمی با تاکید بر تکریم منابع انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان افزود: مدیرعامل سازمان بر هیچ یک از اعضای گروه صنعتی ایران خودرو در تمامی لایه ها برتری ندارد و یقینا کارکنان وظیفه شان را به خوبی و کامل انجام می دهند.
وی ضمن تاکید بر آموزش منابع انسانی، خاطرنشان کرد: مدیران منابع انسانی در گروه صنعتی ایران خودرو تکلیف دارند با آموزش ضمن خدمت، نسبت به مهارت آموزی و ارایه آموزش هدفمند به تمامی سطوح اقدام کنند تا دانش و مهارت کارکنان مطابق با دانش روز باشد.
عظیمی با بیان این که حفظ آبرو و کرامت انسانی عامل مهمی در رضایتمندی کارکنان است، بر رفتاری صادقانه و شفاف با همکاران و پرهیز از ریاکاری تاکید و اظهار کرد: رفتار با کارکنان باید کریمانه باشد و اخلاق اسلامی و سازمانی حتما در تمام سطوح ترویج یابد.
مدیرعامل ایران خودرو ضمن تاکید بر ارایه خدمات با کیفیت مرتبط با سلامت کارکنان تاکید کرد: در این زمینه تمامی خدمات برای تمامی سطوح کاری به صورت مشترک و یکسان ارایه شود، کارکنان از اعضای خانواده ما هستند که باید از امکانات برابر درمانی برخوردار باشند.
وی ضمن نهی مدیران از ایجاد تبعیض در میان کارکنان، با بیان این که کارگر مجموعه ایران خودرو باید زندگی شرافتمندانه ای داشته باشد، تصریح کرد: باید به معیشت کارکنان توجه ویژه شود تا بدون دغدغه به تولید با کیفیت بیندیشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *