رئیسی
رئیس جمهور:

ذخایر ارزی کشور به اندازه کافی است

ذخایر ارزی کشور نگران‌کننده نیست و دشمن با ایجاد شایعه دنبال وارونه جلوه دادن این موضوع است

تصویر روز: رئیس جمهور گفت: ذخایر ارزی کشور نگران‌کننده نیست و دشمن با ایجاد شایعه دنبال وارونه جلوه دادن این موضوع است .

به گزارش ایرنا آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در اجتماع مردم بوشهر افزود: مردم در اغتشاشات ارزی هم دشمن را ناکام خواهند گذاشت. دشمن می‌خواست پیشرفت ما را متوقف و با تحریم‌های ظالمانه و با تهدیدهای بسیار می‌خواست حرکت مردم ایران را متوقف کند.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن در ماه‌های اخیر بیان کرد: جنگ رسانه‌ای، اقتصادی، سیاسی و دیگر حوزه‌ها به راه انداخته‌اند و تصور کردند با اغتشاش و آشوب می‌توانند حرکت ملت را کند یا متوقف کنند ولی دچار اشتباه محاسباتی شدند.

رئیس جمهور ادامه داد: امروز علم و دانش و فناوری در کشور نهادینه شده است و شاهد دستاوردهای بزرگی هستیم.

آیت الله رییسی گفت: وحدت و انسجام از ویژگی بارز ملت ایران است که باعث ناکامی دشمن در مقابله با نظام اسلامی شده است.

وی یادآورشد: امروز امنیت کشور مرهون شهدا، رهنمودهای امام و رهبری ، ایثار ایثارگران و جانبازی جانباران و اخلاص مردم است.

رئیس جمهور گفت: مردان و زنانی در این مرز و بوم از همه آنچه که داشتند گذشتند و امروز امنیت و آسایش در این کشور را مرهون این شهادت‌ها و رشادت‌ها هستیم.

آیت الله رئیسی اظهارکرد: بین همه اقوام و مذاهب در همه بخش‌ها در کشور وحدت و انسجام دیدنی را شاهد هستیم و برای این وحدت و انسجام و امنیت باید از خداوند سپاسگزار باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران مورد خشم و غضب دشمن قرار گرفته اند و دشمن توطئه‌های فراوانی را علیه این مردم داشته است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه هر کسی در جامعه امیدآفرینی کند در مسیر راهبرد انقلاب اسلامی حرکت می‌کند اظهار داشت: هر کسی دنبال یاس و ناامیدی در جامعه باشد در مسیر راهبرد دشمن حرکت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *