هواپیما

نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز تغییر نمی کند

مردم توان پرداخت هزینه‌های بیشتر برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را ندارند چرا که درآمدها بسیار اندک و هزینه ها سنگین است

تصویر روز: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ بلیط هواپیما در ایام نوروز نباید تغییر پیدا کند گفت: دولت برای ساماندهی و کمک به حمل و نقل عمومی باید لایحه ‌ای به مجلس ارائه کرده و منابع برای این حوزه در نظر بگیرید.

محمدرضا رضائی کوچی در گفت و گو با خانه ملت، در خصوص وضعیت نرخ بلیط هواپیماو قطار در پیک سفرهای ایام نوروز گفت: مردم توان پرداخت هزینه‌های بیشتر برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را ندارند چرا که درآمدها بسیار اندک و هزینه ها سنگین است لذا تلاش می کنیم، نرخ بلیط هواپیما و قطار در ایام نوروز تغییر پیدا نکند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی و لزوم نوسازی ناوگان‌ها ادامه داد: دولت برای ساماندهی و کمک به حمل و نقل عمومی باید لایحه ‌ای به مجلس ارائه کرده و منابع برای این حوزه در نظر بگیرید و بیش از این فشار را بر دوش مردم نیاندازیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم رفع نقاط حادثه خیز کشور اضافه کرد: هم اکنون بیش از 880 نقطه مهم و حادثه خیز در کشور شناسایی شده که برای استانداردسازی، ایمن سازی و رفع خطر باید در اولویت برنامه‌های دولت قرار بگیرد. در جریان بررسی لایحه بودجه سال آتی منابعی را برای این مهم در نظر گرفتیم و امیداریم نقاط حادثه خیز اصلاح شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *