شیخ حسینی

ارائه خدمات نوین بیمه در سال 1402

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت بیمه پوشش تعاون، برارائه خدمات متنوع و نوین بیمه ای تاکیدکرد

تصویر روز: مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت بیمه پوشش تعاون، برارائه خدمات متنوع و نوین بیمه ای تاکیدکرد.
با حضور محمد شیخ حسینی، مدیر عامل بانک توسعه تعاون و سایر اعضا هیات مدیره مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه پوشش تعاون منتهی به سال مالی 1401 در محل ساختمان این بانک برگزار شد.
در این جلسه مدیر عامل بانک توسعه تعاون فعالیت شرکت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: گزارش حسابرس مستقل طی دوره یک ساله مالی اخیر نیز حاکی از وضعیت مطلوب حسابرسی و صورت های مالی شرکت دارد.
وی افزود: شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم بر خط پوشش تعاون به عنوان شخصیت حقوقی مستقل می تواند ماموریت های متنوعی را بر عهده داشته و انتظار می رود بتواند با اتخاذ راهبردهای عملیاتی و ارائه خدمات نوین بازار صنعت بیمه و همچنین با بهره مندی از ظرفیت های بخش تعاون در ارائه خدمات متنوع و به روز نقش موثری ایفا نماید تا شاهد جایگاه مناسب این شرکت در صنعت بیمه باشیم.
در ادامه سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: شرکت بیمه پوشش تعاون به عنوان یکی از شرکت های تابعه بانک می تواند نقش موثرتری در ارائه خدمات به مشتریان این بانک داشته باشد و بسیاری از پوشش های بیمه ای تسهیلات گیرندگان، سپرده گذاران ، متقاضیان و جامعه تعاون را تامین کند که این امر موجب اطمینان از بابت پوشش دهی کامل بیمه ای ، اصالت و کفایت بیمه نامه ها و کاهش ریسک ذینفعان و دست اندرکاران بانک می‌شود.
در ادامه محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون افزود: با وجود ظرفیت هایی موجود در بیمه پوشش تعاون، باید به بازارهای جدید نیز اندیشید تا بتوان حضور موثرتری در بازار و ارائه خدمات به اتحادیه ها و شرکت های تعاونی که به عنوان مهمترین اجزای جامعه هدف هستند ، سهم بسزائی در صنعت بیمه ایفا نمود.
گفتنی است در ابتدای این جلسه نجفی رئیس هایت مدیره و ریاحی مدیر عامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم بر خط پوشش تعاون گزارشی از فعالیت های این شرکت در بخش های زیر بنایی و امور فنی و همچنین صورت های مالی منتهی به سال 1401 ارائه کردند.در انتهای جلسه محمد ذوالفقاری معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی ، حسن شریفی معاون مدیرعامل در امور عملیات بانکی، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست ،رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، رامین نجمی رییس اداره کل سرمایه گذاری نیز به بیان مطالب تخصصی در حوزه عملکرد شرکت و برنامه های پیش رو پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *