ترافیک شبانه

ترافیک سنگین در جاده چالوس و آزادراه قزوین

پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه های تهران - کرج - قزوین خبرداد

اردیبهشت آنلاین: رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج – چالوس و آزادراه های تهران – کرج – قزوین در محدوده این استان طی شامگاه یکشنبه خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.

به گزارش اردیبهشت آنلاین سرهنگ‌ پیمان کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج- چالوس از محدوده گچسر تا نساء سنگین است.

وی اضافه کرد: همچنین ترافیک در خط شمالی آزادراه تهران – کرج از محدوده خاتم تا پل کلاک و در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری سنگین گزارش شده است.

رییس پلیس راه البرز یادآورشد: باتوجه به ناپایداری هوا و بارش برف و باران به ویژه در جاده کرج – چالوس ریزش سنگ و کوه متصور است و مسافران درحاشیه جاده توقف نکنند.

وی افزود: تمام ظرفیت های لازم برای کاهش تصادف و افزایش ایمنی جاده ای مردم و مسافران در نظر گرفته شده است و ۹۰ تیم محسوس و نامحسوس فعال هستند.

رییس پلیس راه البرز یادآورشد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
استان البرز یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی دارد و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *