22

مشارکت ایران خودرو و سایپا برای خدمات امدادی

در نخستین روز از آغاز سال 1402، مدیرعامل امدادخودرو سایپا از مرکز پاسخگویی هوشمند ایران خودرو بازدید کرد

تصویر روز ـ بازدید مدیران عامل شرکت‌های امدادی خودروسازی‌های سایپا و ایران‌خودرو از مراکز تماس دو شرکت با هدف بهره‌برداری حداکثری و بهینه از امکانات دو شرکت در طرح مشترک خدمات نوروزی 1402 انجام شد.

به گزارش تصویر روز بازدید مدیران عامل شرکت‌های امدادی خودروسازی‌های سایپا و ایران‌خودرو از مراکز تماس دو شرکت با هدف بهره‌برداری حداکثری و بهینه از امکانات دو شرکت در طرح مشترک خدمات نوروزی 1402 انجام شد.
در نخستین روز از آغاز سال 1402، مدیرعامل امدادخودرو سایپا از مرکز پاسخگویی هوشمند ایران خودرو بازدید کرد.
کامبیز قلی زاده در نخستین روز از آغاز سال نو و در ششمین روز از طرح مشترک خدمات نوروزی گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا با حضور در شرکت امدادخودروایران در جریان فرایند امدادرسانی به هموطنان قرار گرفت.
سیدعباس میرحسینی نیز در ادامه با حضور در مرکزتماس امدادخودرو سایپا ضمن آشنایی با روندها و نحوه پاسخ‌گویی در این شرکت، زمینه های تداوم همکاری را بررسی و با مدیران شرکت امدادخودروسایپا دیدار و گفت و گو کرد.
باتوجه به آغاز طرح مشترک خدمات نوروزی گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا در 24 اسفندماه 1401، مدیران عامل دو شرکت با اشاره به اتحاد استراتژیک دو گروه به منظور خدمات‌رسانی و استفاده از امکانات و پتانسیل‌های دو شرکت بر ارتقا کمی و کیفی خدمت امدادی در سراسر کشور تاکید کردند.
لازم به ذکر است در سال جاری برای نخستین بار، بازوهای خدمات امدادی بزرگترین مجموعه‌های خودروسازی کشور به صورت مشترک اقدام به ارایه خدمات گسترده در ایام نوروز نموده اند.
گفتنی است شماره‌های سراسری 096440 (امدادخودروایران) و 096550 (امدادخودرو سایپا) در ایام نوروز با ایاب و ذهاب رایگان، در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمات رسانی به هموطنان در سراسر کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *