رضائیان

رضائیان رئیس اتاق بازرگانی گیلان شد

قاسم رضائیان با اکثریت آرائ برای یک دوره چهار ساله به ریاست اتاق بازرگانی گیلان انتخاب شد

 تصویر روز ـ قاسم رضائیان با اکثریت آرائ برای یک دوره چهار ساله توسط اعضای هیات نمایندگان به ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان انتخاب شد.

به گزارش دفتر تخصصی بسیج تجار وفعالان اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی رئیس و هیات رئیسه جدید دهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان مشخص شدند.

نخستین جلسه هیات نمایندگان دوره دهم اتاق که با حضور منتخبین دور دهم انتخابات اتاق گیلان برگزار شد، آقای قاسم رضائیان به عنوان رئیس، آقای تیزهوش تابان به عنوان نایب رئیس اول، آقای فرهاد شفقتی به عنوان نایب رئیس دوم، آقای علیرضا صنعت کار به عنوان خزانه دار و خانم رحمانی به عنوان منشی هیات رئیسه  از سوی هیات نمایندگان اتاق گیلان برای یک دوره چهار ساله انتخاب شدند.

روسای کمیسیون های اتاق گیلان در دوره دهم نیز در نشست بعدی هیات نمایندگان انتخاب خواهند شد.

درپایان روز انتخابات قاسم رضائیان با اعتماد اعضای هیات نمایندگان اتاق گیلان به وی برای ریاست اتاق گیلان افزود: مدیریت اتاق بعنوان پارلمان بخش خصوصی و مشاور سه قوه نیازمند یک کار تیمی صحیح که با هم افزایی و همدلی میان منتخبان هیات نمایندگان باعث موفقیت اعضا هیات نمایندگان و تحقق برنامه ها و اهداف میگردد و باید با فعالیت کمیسیون های اتاق و اعضا هیات نمایندگان پاسخگوی مطالبات اعضا اتاق باشیم.

ریاست دور دهم اتاق گیلان با اشاره به توسعه بازارهای هدف به عنوان اولویت مهم پیش رو، خاطر نشان کرد : تعامل با کشور های همسایه و کشف بازارهای جدید بویژه در منطقه اورسیا قطعا از برنامه های دور جدید اتاق گیلان خواهد بود.

و در پایان با تشکر از اعضا سابق هیات رییسه اتاق گفت قطعا با برنامه ریزی و تعامل با بخش های مختلف دستگاه اجرایی این موفقیتها ادامه خواهد داشت و از رهنمودهای کلیه تولید کنندگان و تجار گیلان پیشکسوتان صنعت استان بهره مند خواهیم گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *