فیدیلتی

قیمت مصوب خودرو‌های مونتاژی تغییر نمی‌کند

شورای رقابت قصد ندارد قیمت مصوب خودرو‌های مونتاژی را تغییر دهد

تصویر روز _ سخنگوی شورای رقابت گفت: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده‏، تصمیم نهایی شورای رقابت این است که قیمت تعیین شده برای خودروهای مونتاژی تغییر نمی‌کند.

اسماعیل شجاعی در گفتگو با صداوسیما با اشاره به تصویب قیمت خودرو‌های مونتاژی در جلسه هفته گذشته شورای رقابت گفت: شورای رقابت قصد ندارد قیمت مصوب خودرو‌های مونتاژی را تغییر دهد، اعضای شورای رقابت روی همان قیمت‌هایی که مصوب کرده اند ایستادگی خواهند کرد. از مصاحبه من در مورد احتمال تغییر قیمت خودرو‌های مونتاژی بد برداشت شده است.

وی افزود: منظور من این بود که قیمت‌هایی که مصوب شده دائمی نخواهد بود، اما به طور کلی مصوبه شورای رقابت در مورد خودرو‌های مونتاژی برقرار خواهد بود. این موضوع را به وزارت صمت هم ابلاغ شده و باید اجرا شود.

سخنگوی شورای رقابت در مورد سایر خودرو‌های مونتاژی که قیمت آن‌ها اعلام شده است، نیز بیان کرد: سازمان حمایت باید قیمت‌ها را به کارگروه بیاورد تا مورد بررسی قرار بگیرد که هنوز این اتفاخ رخ نداده است.

قیمت خودرو‌های مونتاژی شنبه هفته گذشته ۱۶ اردیبهشت توسط شورای رقابت با لحاظ دلار اسکناس مرکز مبادله مصوب شد. نکته قابل ملاحظه در قیمت‌های مصوب این بود که قیمت خودرو‌های مونتاژی بین ۱۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان کمتر از قیمت‌های فعلی کارخانه تعیین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *