بانک صادرات

دریافت صورتحساب اینترنتی تسهیلات مشتریان بانک صادرات

صورتحساب و جزئیات قراردادهای تسهیلاتی مشتریان نیز در دسترس قرار گرفته است

تصویر روز ـ ​سامانه صورتحساب اینترنتی بانک صادرات ایران به روز شده و صورتحساب و جزئیات قراردادهای تسهیلاتی مشتریان نیز در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، با به‌روزرسانی سامانه صورتحساب اینترنتی بانک، شرایط دسترسی مشتریان به دریافت صورت‌حساب تسهیلاتی نیز بدون حضور در شعبه فراهم شده است و مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی:https://billing.bsi.ir و ثبت‌نام در سامانه صورتحساب اینترنتی، به صورت غیرحضوری صورتحساب تسهیلاتی خود را مشاهده کنند.

برای دسترسی سریع و راحت به صورتحساب اینترنتی، مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند به صفحه اصلی سایت بانک مراجعه و در منوی بانکداری الکترونیک، وارد لینک خدمات اینترنتی شده و گزینه مشاهده صورتحساب را انتخاب و صورت‌حساب خود را مشاهده کنند.

با استفاده از این امکان، می‌توان در هر لحظه، تمامی حساب‌های خود را در سيستم متمرکز سپهر مشاهده کرده و از گردش حساب، وضعيت آخرين تراکنش و مانده حساب مطلع شد.

مشاهده در لحظه صورتحساب سي گردش آخر و صورت حساب متمرکز سپهر در محدوده تاريخ مشخص از دیگر امکانات سامانه صورت‌حساب غیر حضوری در سایت بانک صادرات ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *