بورس

کاهش حدود ۲۰ هزار واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۳۹۲ واحد کاهش به عدد ۲۷ هزار و ۵۶۵ واحد رسید

تصویر روز _ شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) بازار سهام، با ۱۹ هزار و ۹۲۴ واحد کاهش معادل ۹۱ صدم درصد به دو میلیون و ۱۶۲ هزار و ۸۸۷ واحد رسید.

به گزارش صدا و سیما؛ شاخص هم وزن نیز با ۱۱ هزار و ۲ واحد کاهش معادل یک و ۴۸ صدم درصد در محدوده ۷۳۲ هزار و ۶۵۷ واحد قرار گرفت. نماد‌های خودرو، وبملت، میدکو، اخابر، فولاد، وپاسار و شستا از نماد‌های تاثیر گذار منفی بر شاخص کل بورس بودند.

نماد‌های وبملت، خساپا، خگستر، خودرو، زپارس و ثبهساز هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی بر بازار سهام بودند. نماد پتایر هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس بود.
شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۳۹۲ واحد کاهش به عدد ۲۷ هزار و ۵۶۵ واحد رسید.
نماد‌های فرود، دی، کرمان، خاور و گدنا از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی و نماد‌های عالیس و زفجر از نماد‌های با تاثیر مثبت بر بازار فرابورس امروز بودند. بازار امروز سهام شاهد ۲۱۴ نماد مثبت برابر ۵۳۲ نماد منفی بود. ۸۴ صف خرید مقابل ۷۵ صف فروش تشکیل شد. خالص ورود و خرج پول حقیقی هم امروز به ۴۵۳ میلیارد تومان رسید.
معامله گران امروز ۱۱ میلیارد و ۶۹ میلیون سهام را به ارزش ۸ هزار و ۲۶۵ میلیارد تومان دست به دست کردند. ارزش دلاری امروز بازار سرمایه نیز ۲۶۹ میلیارد دلار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *