مسکن مهر

کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن در هشتگرد

برخی پروژه‌های مسکن مهر از جمله پروژه هسا، دارای بیشترین مشکل در شهر جدید هشتگرد هستند

تصویر روز ـ درحالی فروردین ماه امسال یک واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد تا ۱.۳میلیارد تومان معامله می‌شد که امروز همان واحد با قیمت کمتر از یک‌میلیارد آگهی شده است.

به گزارش تسنیم، در ادامه بررسی قیمت مسکن در شهرهای جدید این بار بار سراغ واحدهای مسکن مهر شهر جدید هشتگرد (مِهستان) می‌رویم، در این شهر حدود 50 هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت است که بیش از 40 هزار واحد آن تحویل متقاضیان شده است.

برخی پروژه‌های مسکن مهر از جمله پروژه هسا، دارای بیشترین مشکل در شهر جدید هشتگرد هستند و مشخص نیست چه‌زمانی قرار است قفل بخش زیادی از 8365 واحد هسا باز شود.

فارغ از مشکلات مذکور،‌ در زمان حاضر به‌واسطه رکود حاکم بر بازار مسکن کشور می‌توان با کمتر از یک‌میلیارد تومان در هشتگرد صاحب خانه شد. در این شهر یک واحد 80مترمربعی با قیمت 950 میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. عرصه این واحد خریداری نشده است و بدون انباری و پارکینگ است، قیمت واحدی با همین مشخصات در فروردین ماه امسال حدود 1.3 میلیارد تومان بود.

یک دستگاه آپارتمان 78متری که وام و عرصه آن تسویه شده با قیمت هر مترمربع حدود 17.8 میلیون تومان یعنی کل واحد حدود یک میلیارد و 390 میلیون تومان در فایل فروش قرار گرفته است. واحد مسکونی 85متری آماده سکونت با قیمت یک میلیارد و 490 میلیون تومان، آپارتمان 78متری مسکن مهر با قیمت 1.2 میلیارد تومان و واحد 85متری با قیمت یک میلیارد و 250 میلیون تومان در فایل فروش قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *