hasanpor.5
دکتر حسن پور:

اصناف با کارهای ابتکاری مروج عفت در جامعه هستند

دکتر حسن پور: باید همانطور که ستاد ملی کرونا تشکیل شد، ستاد ملی حجاب و عفاف نیز در بالاترین سطح شکل بگیرد

تصویر روز _ جمعی از فعالان حوزه حجاب و عفاف شب گذشته در مسجد سلمان ریاست جمهوری با آیت الله رئیسی دیدار کردند.

دکتر غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در این مراسم اعلام کرد: بی حجابی و بد پوششی مانند بیماری کرونا به دیگران سرایت میکند. لذا باید همانطور که ستاد ملی کرونا تشکیل شد، ستاد ملی حجاب و عفاف نیز در بالاترین سطح شکل بگیرد.

وی با اشاره به ضرورت دسترسی آسان و ارزان مردم به محصولات با کیفیت و مناسب پوشش اسلامی ایرانی افزود: با پیگیری های بسیج اصناف و همکاری مجموعه های دولتی و بخش خصوصی، افزایش تولید پارچه چادر مشکی در داخل کشور در دستور کار است. در صورت حمایت بانکها در ارایه تسهیلات لازم قطعا اجرای این پروژه ها سرعت خواهد گرفت.

دکتر حسن پور با اشاره به رویداد مدآفرین گفت: طرح های متنوع برای پوشش بانوان شاغل در واحدهای صنفی ارائه شده و خوشبختانه مورد توجه مجتمع ها تجاری نیز قرارگرفته است. به گفته وی همچنین عرضه محصولات حجاب و عفاف درمجتمع های تجاری و پاساژها نیز دردست اجراست.

عضوهیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی افزود: ایجاد سکوهای دائمی عرضه پوشاک اسلامی ایرانی در تعامل با اصناف و استفاده از ظرفیت فروشگاه های زنجیره ای و اینترنتی ضروری است و کمکی بزرگ به مردم برای تهیه پوشاک مناسب می باشد.

دکتر حسن پور با اشاره به طرح تکریم حجاب وعفاف بسیج اصناف گفت: تکریم افراد محجبه توسط کسبه محترم و انجام کارهای فرهنگی و تبیینی گسترش یافته و اصناف با کارهای ابتکاری مروج عفت در جامعه هستند.

وی در پایان از رییس جمهور درخواست کرد تا در برخورد با پدیده شوم قاچاق دستور قاطع و فوری صادر نماید.

پس از گزارش رئیس سازمان بسیج اصناف کشور ، دکتر رییسی رییس جمهور ضمن تشکر از آحاد اصناف و بازاریان گفت: بسیج اصناف همواره پای کار اتاق ها، اتحادیه ها و تولیدکنندگان بوده است.

دراین نشست که دیشب درمسجدسلمان ریاست جمهوری برگزارشدجمعی ازفعالان حجاب وعفاف واتحادیه های صنفی همچنین مسولین وزارتخانه های کشور،صمت وفرهنگ وارشاداسلامی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *