vt

مهر تایید سهامداران بر عملکرد مالی بانک شهر

مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر با حضور 7/77 درصدی سهامداران و رضایتمندی آنان از عملکرد مالی این بانک در سال 1401 برگزار شد

تصویر روز _ مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر با حضور 7/77 درصدی سهامداران و رضایتمندی آنان از عملکرد مالی این بانک در سال 1401 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، مجمع عمومی عادی سالیانه بانک شهر برای رسیدگی به عملکرد مالی سال 1401 این بانک روز چهارشنبه (28 تیرماه) با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور 7/77 درصدی سهامداران حاضر در جلسه و دیگر سهامداران به صورت زنده از طریق وب سایت بانک به نشانی: shahr-bank.ir برگزار شد.
در این جلسه ضمن تاکید سهامداران بر روند روبه رشد و پیشرفت های بانک شهر در شبکه بانکی کشور، مهر تاییدی بر عملکرد بانک در سال گذشته زدند. صورت های مالی این بانک مربوط به سال مالی منتهی به 1401.12.29 نیز با عنایت به گزارش حسابرس، نظر اکثریت سهامداران و حضور نماینده فرابورس به تصویب رسید.
همچنین در مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر پس از ارائه‌ کامل گزارش عملکرد این بانک‌ و گزارش بازرس قانونی و حسابرس، دکتر سید محمدمهدی احمدی مدیرعامل، ضمن تشریح دستاوردهای بانک شهر طی یک سال گذشته و تشریح برنامه ها، به سؤالات سهامداران پاسخ داد.
با رأی اکثریت سهامداران نیز، مؤسسه حسابرسی “بهمند” به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه های همشهری و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های رسمی تعیین شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *