e957

راه‌اندازی دوباره خط تولید لودر «بکهو»

لودر بکهو یکی از ماشین‌آلات بسیار پرمصرف در امور شهری مورد استفاده شهرداری‌ها و دهیاری‌ها است

تصویر روز _ خط تولید لودر «بکهو» در شرکت هپکو پس از سال‌ها وقفه مجددا راه‌اندازی شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت هپکو ، باهدف رونق‌ بخشی به‌ تولید و اقدامی جهادی از سوی تیم مدیریتی این شرکت ، خط تولید لودر «بکهو» پس از سالها وقفه در امر تولید مجددا آغاز به‌کار کرد.

این خط تولید طی سال های گذشته و بدنبال بروز مشکلات اقتصادی و رکود تولید در هپکو تعطیل شده بود که پس از آغاز به‌کار تیم مدیران فعلی هپکو و اجرای برنامه مدون بازاریابی و مذاکره با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف با دریافت و ثبت سفارش از سازمان شهرداری‌های کشور فعالیت مجدد خود را از سر گرفت.

با راه‌اندازی این خط و آغاز تولید مجدد لودر بکهو، ظرفیت‌ تولیدی شرکت هپکو در بخش‌های فنی و مهندسی و همچنین منابع انسانی افزایش خواهد یافت و رشد بهره‌وری و گردش مالی حاصل از تولید و فروش در این مجموعه صنعتی رقم خواهد خورد.

گفتنی است لودر بکهو یکی از ماشین‌آلات بسیار پرمصرف در امور شهری مورد استفاده شهرداری‌ها و دهیاری‌ها است که سال‌ها در مدل‌ها و سایزهای مختلف تولید شده بود.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در شرکت هپکو، قرار است خط تولید این محصول کلیدی به‌موازات ثبت سفارش از سوی خریداران و مشتریان حقیقی و سازمانی با حداکثر ظرفیت فعالیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *