6b5

رضایتمندی فرهنگیان كرمان از خدمات بیمه دانا

آموزش و پرورش کرمان از خدمات ارائه شده و اعلام رضایتمندی حداکثری از خدمات بیمه دانا خبر داد

تصویر روز ـ گردهمایی مشترک مدیران ارشد آموزش و پرورش استان کرمان و بیمه دانا با هدف تقویت مناسبات دوجانبه در شهر کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، در این گردهمایی رضا رضایی مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان کرمان، حسین کرچیان رئیس شعبه کرمان بیمه دانا، رضا امیری معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع، همچنین معاونان و روسای آموزش و پرورش مناطق استان نیز حضور داشتند.
رئیس شعبه کرمان بیمه دانا در این گردهمایی ضمن قدردانی از مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و همچنین معاونت پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع بابت همکاری‌های متقابل و گسترش فعالیت‌ها در جهت صدور سایر بیمه‌های اموال و اشخاص از جمله رشته‌های اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت و عمر و پس‌انداز، خواستار جذب حداکثری رشته‌های مذکور به منظور ایجاد شرایط مناسب برای ارائه خدمات بهینه به فرهنگیان شد.
وی، ترکیب مناسب پرتفوی و مدیریت بهینه ریسک را عاملی مهم در ارتقای شاخص‌های عملکردی بیمه دانا و نیز خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه‌شدگان دانست و ضمن تاکید بر ارائه بهترین نوع خدمات‌رسانی به فرهنگیان عزیز کشور، این مهم را موجب رضایتمندی قشر فرهیخته فرهنگیان عنوان کرد و افزود: پیشبرد اهداف سازمانی در مجموعه‌های اداری کشور بدون حضور نیروی انسانی متعهد، خلاق و نوآور، امکان‌پذیر نخواهد بود.
در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در خصوص همکاری‌های متقابل و تعاملات لازم جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیمه‌شدگان سخنرانی کرد و در ادامه معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش کرمان، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارائه شده و اعلام رضایتمندی حداکثری همکاران فرهنگی از خدمات بیمه دانا، خواستار گسترش همکار‌های فی‌مابین در اجرای هر چه بهتر قراردادهای جدید شد.
در پایان این همایش حاضرین به منظور افزایش اثربخشی قرارداد جاری، به بیان دغدغه‌ها، سوالات و پیشنهادات خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *