329

«امدادباتری» خدمت جدید ایران خودرو

گاهی اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای غافل گیرمان می‌کند که آرامش سفر را به کام‌مان تلخ می‌کند

تصویر روز ـ داشتن خودرو و سفر با آن می‌تواند برای همه ما خاطره‌انگیز باشد، اما گاهی اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای غافل گیرمان می‌کند که آرامش سفر را به کام‌مان تلخ می‌کند. استارت نخوردن خودرو و خالی شدن باتری یکی از این موارد است.

امدادخودروایران با ارایه خدمات ۲۴ ساعته برای تعویض باتری، خدمتی تحت عنوان «امداد باتری» را در سبد خدمات خود تعریف کرده تا در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای کشور که باشید در سریع‌ترین زمان ممکن، باتری خودرو را تعویض کنید.

خدمات فوری و ۲۴ ساعته
امدادگران امدادخودرو ایران، در هر ساعت از شبانه روز و در کم ترین زمان، برای تعویض و نصب باتری، در سراسر کشور آماده خدمات‌رسانی به مشتریان هستند.

تخصص و تجهیزات به روز
تیم تخصصی امدادخودرو ایران، با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و به روز، قادر است به سرعت سیستم برقی خودرو و نیاز به باتری را تشخیص داده و راه‌های لازم برای رفع آن ها را ارایه دهد.

ضمانت کیفیت و قیمت رقابتی
تعویض باتری خودرو با کم ترین قیمت بازار به همراه تست رایگان سیستم برقی (قبل و بعد از تعویض باتری) با بهترین کیفیت باتری‌های موجود در بازار در محل مورد نظر مشتری تعویض می‌شود.

گارانتی
یکی از عوامل مهم در خرید باتری خودرو، گارانتی آن است که باید مدنظر و توجه مشتریان قرار گیرد.
ارایه باتری اصلی هولوگرام دار با برند سپاهان و گارانتی ۲۰ ماهه از تاریخ نصب توسط شرکت امداد خودرو ایران به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل یا نقص در باتری، از خدمات و پشتیبانی این شرکت بهره مند خواهند بود.

تامین باتری تمامی خودروهای موجود در داخل کشور
امدادخودرو ایران با تجهیز باتری استاندارد در سبد امدادی امدادگران این شرکت، امکان تامین و تعویض و همچنین پشتیبانی ۲۴ساعته این خدمت را برای همه خودروها در سراسر کشور، فارغ از برند خودرو فراهم کرده است.

اصالت کالا
ارایه باتری‌های اصل و استاندارد این اطمینان را برای مشتریان فراهم کرده تا با خاطری آسوده باتری مورد نیاز خودروی خود را تهیه کنند. مشتریان قادر هستند اصالت باتری خریداری شده از امدادخودرو ایران را در سامانه رهگیری از سایت وزارت صمت پی گیری کنند.

پشتیبانی ۲۴ساعته
امدادخودرو ایران با بهره‌گیری از مشاوران فنی و متخصص در مرکز پاسخ گویی این شرکت با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰، آماده پشتیبانی و خدمات‌رسانی به مشتریان در سراسر کشور هستند.
مشتریان می توانند، برای دریافت خدمت «امداد باتری» از شرکت امدادخودرو ایران، با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰، وب سایت‌های www.۰۹۶۴۴۰.com و sale.۰۹۶۴۴۰.com و همچنین اپلیکیشن‌های ایساکو و بسپر درخواست خود را ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *