حسن پور

بیانیه رئیس بسیج اصناف در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی با صدور پیامی جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد

تصویر روز _ رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی با صدور پیامی جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد.

به گزارش تصویر روز در پیام دکترغلامرضا حسن پور آمده است: آنچه امروز در غزه می‌گذرد مصداق بارز کشتار دست جمعی و جنایت علیه بشریت است. رژیم جعلی اسرائیل با بی اعتنایی نسبت به نفرت جهانی مردم آزاده دنیا و علی رغم تمام قوانین بین المللی به طرز وحشیانه به سیاست‌های غیر انسانی و نژادپرستانه در سرزمین‌های اشغالی ادامه داده و هیچ ابایی در کشتار مردم بی دفاع بویژه زنان و کودکان ندارد و انتقام شکست تاریخی در حمله برق آسای”طوفان الاقصی” را بزدلانه از مردم بی پناه میگیرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: رژیم کودک کش با قطع آب و برق و ممانعت از ورود دارو و مواد اولیّه، اقدام به مجازات دسته­ جمعی ساکنان این منطقه محروم کرده وشب گذشته با بمباران بیمارستان المعمدانی بیش از هزار نفر از کودکان وزنان را قتل عام نمود و جامعه بشیریت را در بهت فرو برد و از سوی دیگر با مظلوم­ نمایی و گزارش­ های نادرست و حتی تصویرسازی مزورانه سعی در مظلوم­ نمایی و تطهیر هیولای دیوسیرت خود نمود.

در پایان این بیانیه آمده است: قاطبه اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی ضمن محکومیت این جنایات بی سابقه، بر دفاع از آرمانهای قدس شریف تاکید نموده و حمایت از مردم مظلوم فلسطین بویژه مردم بی پناه غزه وتلاش همه جانانبه برای توقف ماشین جنگی این رژیم و نابودی کامل این غده سرطانی، را اعلام میدارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *