قرعه کشی حساب های بانک اقتصاد نوین

قرعه‌‏کشی حساب‌‏های قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوین برگزار شد

مراسم قرعه‌‏کشی یازدهمین دوره جشنواره حساب‌‏های قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوین برگزار شد

تصویر روز ـ مراسم قرعه‌کشی جوایز یازدهمین دوره جشنواره حساب‌‌های قرض‌‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین روز چهارشنبه بیست و ششم مهرماه 1402 در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این مراسم با حضور اعضای هیئت نظارت بر قرعه‌کشی بانک‌ها از جمله نمایندگان دادستانی کل کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین اعضای هیئت‌مدیره و هیئت عامل این بانک برگزار شد که طی آن، برندگان خوش‌اقبال این جشنواره مشخص شدند.
اسامی برندگان این قرعه‌کشی پس از تایید هیئت نظارت، در تارنمای بانک اقتصادنوین به نشانی www.enbank.ir منتشر و جوایز اعلامی در اولین فرصت به برندگان اهدا خواهد شد.
در یازدهمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین، به‌پاس قدردانی از مشتریان نیک‌اندیش، 22 جایزه یک میلیارد ریالی، 22 جایزه 500 میلیون ریالی، 100 جایزه 100 میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر برای اعطا به سپرده‌گذاران واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی این دوره در نظر گرفته شد.
گفتنی است، منابع جذب‌شده در این جشنواره به‌طور کامل صرف حمایت و دستگیری از اقشار نیازمند جامعه در قالب پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *