شاهین

تحویل شاهین به مشتریان 78 درصد افزایش یافت

انتظار برای قیمت گذاری جدید موجب شد تحویل این خودرو با ۲ هفته تاخیر همراه شود

تصویر روز _ مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: شاهین دنده‌ای از یک تیرماه با استاندارد‌های ۸۵ گانه تولید و سامانه تعادل ترمز ESC روی آن نصب شد؛ از آنجایی که برای این خودرو با ­قطعات مورد استفاده، قیمت گذاری جدید نیاز بود، تحویل آن با تاخیر انجام شد.

 به گزارش تصویر روز ، تیموری مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در گفتگو با صداوسیما‏‌, افزود: انتظار برای قیمت گذاری جدید موجب شد تحویل این خودرو با ۲ هفته تاخیر همراه شود، اما تا ابلاغ قیمت جدید، در یک هفته ۵ هزار و ۲۰۰ خودرو تحویل داده شد.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه بابت دیرکرد در تحویل خودرو باید جریمه به مشتری پرداخت می‌کردیم، منتظر تعیین قیمت نماندیم و به قیمت قبل یعنی ۱۶ درصد افزایش مصوب فروردین، خودرو‌های شاهین را تحویل دادیم به طوری که در یک هفته ۵ هزار و ۲۰۰ خودرو تحویل داده شد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه خودرو شاهین بالاترین استاندارد کیفیت را دارد، گفت: در خودرو شاهین طرح‌های کیفی انجام شده است به همین دلیل همه استاندارد‌ها را دارد، یعنی هم ارتقا کیفیت پیدا کرده است و هم استاندارد ۸۵ گانه را دارد به همین دلیل استقبال عمومی زیادی از آن شد.

به گفته تیموری، امسال در مقایسه با سال گذشته تولید شاهین ۷۸ درصد رشد داشته است که همراه با این رشد تولید رشد تحویل هم اتفاق افتاده است.

وی می‌گوید: تحویل خودرو شاهین اتومات با شاهین دنده‌ای متفاوت است؛ تحویل خودرو شاهین اتومات اکنون نیست، اما به دلیل اینکه بسیاری از مشتریان شاهین دنده‌ای را تبدیل به شاهین اتومات کرده اند، باید بپذیرند که این تحویل همراه با تاخیر خواهد بود، زیرا زمان کافی برای تولید آن نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *