میوه

جدیدترین قیمت میوه های پائیزی

با توجه به فراوانی تولید میوه‌های پاییز نسبت به سال قبل، کمبودی در عرضه نداریم

تصویر روز _ رئیس اتحادیه بار فروشان تهران گفت: با توجه به فراوانی تولید میوه‌های پاییز نسبت به سال قبل، کمبودی در عرضه نداریم.

مصطفی دارایی‌نژاد قیمت هرکیلو خرمالو شمال را ۱۰ تا ۲۰ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ کنونی هرکیلو خرمالو کن ۳۰ تا ۳۵ هزارتومان، پرتقال شمال ۱۰ تا ۲۰ هزارتومان، پرتقال جنوب ۲۵ تا ۴۵ هزارتومان، نارنگی ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، انار ۱۰ تا ۳۵ هزارتومان، ازگیل ۶۰ تا ۸۰ هزارتومان، کیوی ۲۵ تا ۳۵ هزارتومان و لیموشیرین ۱۸ تا ۲۷ هزارتومان است.

دارایی نژاد ادامه داد: هم اکنون هرکیلو سیب با نرخ ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان، خیار ۱۰ تا ۲۵ هزارتومان، گلابی ۶۰ تا ۷۵ هزارتومان، انگور ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان، هندوانه ۵ تا ۷ هزارتومان، خربزه ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان و طالبی ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان در میدان مرکزی عرضه می شود.

رئیس اتحادیه بارفروشان تهران نرخ کنونی هرکیلو موز هندی را ۴۵ تا ۵۵ هزارتومان، موز اکوادور ۵۰ تا ۵۸ هزارتومان، موز پاکستانی ۳۵ تا ۴۰ هزارتومان و هرکارتن آناناس ۶ تایی ۸۰۰ هزارتومان تا یک میلیون و ۱۰۰ هزارتومان اعلام کرد.

او گفت: برآوردها حاکی از آن است که قیمت میوه و صیفی تا پایان آبان نوسانی نداشته باشد. هرچند بنابر پیش بینی های قبلی در ابتدای آبان ۵ تا ۱۰ درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *