890

دعوت از بانک سینا برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد

بانک سینا برای رونق و شکوفایی هرچه بیشتر و مطلوب‌تر مناطق آزاد سرمایه گذاری کند

تصویر روز ـ مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در بازدید از غرفه بانک سینا در نمایشگاه کیش‌اینوکس ۲۰۲۳، از بانک سینا برای رونق و شکوفایی هرچه بیشتر و مطلوب‌تر مناطق آزاد از طریق تأمین مالی و سرمایه‌گذاری، دعوت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، همزمان با آغاز دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور «کیش‌اینوکس ۲۰۲۳»، حجت‌الّه عبدالملکی، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، در بازدید از غرفه بانک سینا و دیدار با غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل این بانک، بر اهمیت سرمایه‌گذاری در جهت رونق مناطق آزاد تأکید کرد.
عبدالملکی با تشریح انواع سرمایه‌گذاری در دنیا، افزود: در مناطق آزاد فضای کسب‌وکار و شاخص سهولت کسب ‎و کار در وضعیت بهتری قرار دارد و همین موضوع می‌تواند زمینه‌ساز جذب منابع بیشتری برای سرمایه‌گذاری باشد.
وی گفت: اعتقاد داریم مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سطح بین‌المللی و جهانی بهشت سرمایه‌گذاری هستند و برای توسعه و رونق هر‌چه بیشتر این مناطق، از بانک سینا و دیگر‌بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی دعوت می‌کنیم تا از طریق تأمین مالی و سرمایه‌گذاری هدفمند در پروژه‌های مختلف مناطق آزاد کشور مشارکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *