بیمه ملت

برگزاری همایش روز ملی بیمه به میزبانی بیمه ملت

همایش روز ملی بیمه در اصفهان که به میزبانی بیمه ملت برگزار شد

تصویر روز _ سرپرست معاونت نظارت بیمه مرکزی بر لزوم شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان‌ها توسط شرکت‌های بیمه‌ تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، محمود حق‌وردیلو در همایش روز ملی بیمه در اصفهان که به میزبانی بیمه ملت برگزار شده بود، ضمن قدردانی از مدیران ارشد این شرکت در برگزاری این مراسم، گفت: اینکه گردهمایی‌ها در استان‌های مختلف برگزار می‌شود، حرکت خوبی است و اقدام بیمه ملت به عنوان حامی برگزاری این مراسم جای قدردانی دارد.

سرپرست معاونت نظارت بیمه مرکزی ابراز کرد: طرح بازنگری قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری تا اواخر سال‌جاری تهیه خواهد شد و آمادگی پذیرش نظرات و پیشنهادات همه کارشناسان و صاحبنظران در این زمینه را داریم.

حق‌وردیلو با اشاره به اینکه وظیفه شرکت‌های بیمه فقط فروش بیمه نامه نیست و بحث اصلی پرداخت خسارت است، خاطرنشان کرد: چگونگی پرداخت خسارت بسیار مهم است و در این زمینه باید بیش از مرحله فروش دقت و برنامه ریزی صورت گیرد.

وی گفت: شناسایی ریسک‌ها در این زمینه بسیار مهم است و بسیاری از ریسک‌ها به درستی شناسایی نشده و بسیاری از مشتریان از جزییات طرح‌های بیمه‌ای آگاهی کامل ندارند و به همین دلیل بهتر است در زمان فروش بیمه همه مسائل به طور کامل به مشتریان توضیح داده شود تا در زمان پرداخت خسارت، مشکلی پیش نیاید.

سرپرست معاونت نظارت بیمه مرکزی با بیان این مطلب که شرکت‌های بیمه نهادهای مالی هستند، تاکید کرد: برخی مدیران استانی تقاضا دارند که شرکت‌های بیمه که در سطح استان‌ها فعالیت می‌کنند، تمام منابع مالی خود را به تهران منتقل نکنند و بخشی از منابع در استان‌ها حفظ شود.

حق وردیلو گفت: اگر شرکت‌های بیمه فعال در استان با هماهنگی دیگر نهادها و دستگاه‌های ذی‌ربط فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی کنند و در مناطق خود سرمایه‌گذاری‌هایی انجام دهند، می‌توانند با تعامل با بیمه‌گزاران، سرمایه‌گذاران مختلف و بخش خصوصی موجب توسعه استان‌ها شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *