بیمه ملت
در ۶ ماهه اول امسال

سود خالص بیمه ملت 93 درصد رشد کرد

سود خالص تلفیقی شرکت در نیمه اول سال 1402 به مبلغ ۳۵۱ میلیا‌رد تومان رسید

تصویر روز ـ انتشار صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده شرکت بیمه ملت بر روی سامانه کدال نشان می‌دهد این شرکت موفق شد با برنامه ریزی درست و مدیریت حساب شده سود خالص تلفیقی خود را در نیمه اول امسال 93 درصد افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، انتشار صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده شرکت بیمه ملت برای ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که سود خالص تلفیقی شرکت در نیمه اول سال 1402 به مبلغ ۳۵۱ میلیا‌رد تومان رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد حدود ۹۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

در واقع سود خالص به دست آمده در 6 ماه اول سال‌جاری معادل ۸۲ درصد کل سود خالص تلفیقی سال ۱۴۰۱ است و این امر بیانگر این نکته است که بیمه ملت نه تنها در مسیر تحقق اهداف قرار دارد، بلکه تا پایان سال از پیش‌بینی‌ها جلو خواهد زد.

بنابراین گزارش کل سود خالص تلفیقی سال ۱۴۰۱ معادل ۴۲۸ میلیارد تومان بود اما این شرکت در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ به سود خالص تلفیقی معادل ۱۸۲ میلیارد تومان رسیده بود. این در حالی است که در سال‌جاری فقط در طول نیمه اول سال توانسته ۳۵۱ میلیارد تومان سود خالص تلفیقی محقق کند و این نکته به خوبی نشان دهنده موفق عمل کردن بیمه ملت در برنامه‌های مالی سال‌جاری است.

در کنار سودآوری قابل قبول، شرکت بیمه ملت موفق شده ضریب خسارت را نیز کاهش داده و طبق این گزارش ضریب خسارت شرکت در پایان ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ حدود ۶۶ درصد بوده، در حالی که این ضریب در پایان سال ۱۴۰۱ و ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱، به ترتیب معادل ۹۴ و ۹۳ درصد بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *