بورس

مزایده بلوک ۵۱ درصدی پرسپولیس برگزار می‌شود

بلوک ۵۱ درصد سهام پرسپولیس روز سه‌شنبه، ۱۲ دیماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می رسد

تصویر روز _ بلوک ۵۱ درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس در روز سه‌شنبه، ۱۲ دیماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می رسد.

به گزارش تسنیم، تعداد 5 میلیارد و 362 میلیون و 657هزار و 650 سهم معادل 51 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس(سهامی عام) متعلق به وزارت ورزش و جوانان، توسط سازمان خصوصی‌سازی به صورت نقد و شرایطی در روز سه‌شنبه، 12 دیماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می‌رسد.

بر اساس این گزارش، قیمت پایه هر سهم این بلوک “پرسپولیس” برای این عرضه، قیمت پایه هر سهم معادل قیمت تابلو فرابورس در روزعرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به اضافه 110 درصد بشرط آنکه از 3946 ریال کمتر نباشد، تعیین شده است.

قیمت کل پایه این بلوک 51 درصدی نیز تعداد سهام قابل عرضه، ضربدر قیمت پایه هر سهم معادل قیمت تابلو فرابورس در روز عرضه(معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به اضافه 110 درصد به شرط آنکه از ارزش 21هزار و 161 میلیارد و 47 میلیون و 86 هزار و 900ریال کمتر نباشد، عنوان شده است.

همچنین سپرده حضور در رقابت میان خریدار این بلوک باشگاه پرسپولیس، تعداد سهام قابل عرضه، ضربدر 10 درصد، ضربدر قیمت پایه هر سهم معادل قیمت تابلو فرابورس در روز عرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به اضافه 110 درصد به شرط آنکه از ارزش 2 هزار و 116میلیارد و 104 میلیون و 708 هزار و 690 ریال کمتر نباشد، می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *