دبی مال

1500میلیونر به دبی نقل مکان کردند

جمعیت دبی تا به امروز بیش از 100 هزار نفر سال افزایش یافته است

تصویر روز _ بر اساس داده های مرکز آمار دبی، جمعیت دبی تا به امروز بیش از 100 هزار نفر سال افزایش یافته است.

این افزایش جمعیت ، ناشی از ورود بالای کارگران، متخصصان و سرمایه گذاران خارجی است که در سال جاری به امارات هجوم آورده اند، که به دلیل مدیریت موفقیت آمیز همه گیری ویروس کرونا، بازده بالاتر سرمایه گذاری در ملک، ارائه انواع مجوزهای اقامت و سهولت انجام تجارت در میان دیگران

به گزارش خلیج تایمز ، دبی در دو سال گذشته و پس از کاهش گسترده مشاغل در سال 2020 همه‌گیر، جاذبه‌ای برای میلیونرها و میلیاردرها، متخصصان و سرمایه‌گذاران بوده است که فرصت‌های شغلی زیادی را در این شهر ایجاد کرده‌اند.

طبق گزارش New World Wealth طی 10 سال گذشته 1500 میلیونر از لندن به دبی نقل مکان کرده اند و 250 نفر دیگر در سال جاری به امارت نقل مکان خواهند کرد.

گزارش مهاجرت خصوصی هنلی در سال 2023 پیش بینی کرده است که امسال 4500 میلیونر به امارات متحده عربی نقل مکان خواهند کرد که دومین مهاجرت بالا پس از استرالیا است. این میزان مهاجرت ناشی از رشد قوی در بخش های استراتژیک کلیدی مانند املاک، مسافرت و گردشگری است.

علاوه بر این، دولت همچنین مجوزهای اقامت جدید مختلفی مانند ویزای طلایی، ویزای بازنشستگی و ویزای فریلنسری و غیره را معرفی کرد که ساکنان جدیدی را به کشور آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *