1125 1

تقدیر از بانک رفاه

بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از تولید ملی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت

تصویر روز ـ در پنجمین جشنواره ملى حاتم (حمایت از تولید ملی)، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از تولید ملی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در آیین اختتامیه این جشنواره که با حضور جمعی از مدیران و مسئولان دولتی، کارآفرینان، صاحبان صنایع، اساتید دانشگاه و… در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر و برگزیده در زمینه حمایت از تولید ملی معرفی شد و با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره به دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل این بانک مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است، جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هدف ارزیابى نقش، جایگاه و توانمندی‌هاى سازمان‌هاى ملى و بنگاه‌هاى اقتصادى در افزایش تولید ناخالص داخلى برگزار و در این قالب از مدیران و واحدهای ارزش‌آفرین کشور تجلیل به‌عمل می‌آید. در این جشنواره‌، راهکارها و طرح‌های پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی به منظور اصلاح و بهبود فرایندهای اجرایی جمع‌آوری و طرح‌های برتر توسط کمیته علمی جشنواره انتخاب می‌شوند.

خاطرنشان می‌سازد، بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر اقدامات اثربخش و تعیین‌کننده‌ای در حمایت از تولید ملی داشته است که از آن جمله می‌توان به انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (خاص) با هدف حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغالزایی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *