هواپیمایی امارات

رشد حمل‌ونقل هوایی در جهان

امارات اسکای کارگو افزایش هفت درصدی در رشد حمل‌ونقل هوایی را اعلام کرد

تصویر روز _ امارات اسکای کارگو افزایش هفت درصدی در رشد حمل‌ونقل هوایی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از بیزنس، امارات اسکای کارگو، بازوی باربری یکی از بزرگترین خطوط هوایی بین‌المللی جهان، اظهار کرد که با افزایش هفت درصدی رشد حمل‌ونقل هوایی در مقایسه با سال قبل، یک سال رشد و سرمایه‌گذاری در عملیات فعلی و آینده خود را به پایان رسانده است.

به گفته این سازمان، با افزایش بیش از یک میلیون و ۱۸۳هزار تن از ژانویه تا اواسط دسامبر، از رشد بازار، بهتر عمل کرده است.

این شرکت هواپیمایی گفت که جهش‌های قابل توجهی به سمت برنامه‌های رشد استراتژیک بلندمدت خود انجام داده است تا ظرفیت خود را در دهه آینده دو برابر و موقعیت پیشرو خود را در لجستیک هوایی جهانی تثبیت کند.

نبیل سلطان، معاون ارشد امارات اسکای کارگو گفت: «سال ۲۰۲۳ سال مهمی برای امارات اسکای کارگو بود. علیرغم نوسانات مداوم در حمل‌ونقل هوایی، روندهای بلندمدت نشان می‌دهد که این صنعت با نرخ سه تا پنج درصد سال به سال در حال رشد است.

امارات اسکای کارگو به عملکرد بهتر از رشد بازار ادامه می‌دهد و از ژانویه تا اواسط دسامبر به بیش از یک میلیون و ۱۸۳ هزار تن افزایش می‌یابد که نسبت به سال گذشته هفت درصد افزایش نشان می‌دهد.

با نگاه به آینده، ما در موقعیت خوبی قرار داریم تا به‌طور پیوسته عملیات را در سال ۲۰۲۴ افزایش و به رشد استراتژیک خود ادامه دهیم و اطمینان حاصل کنیم که صنعت را در راه‌حل‌هایی که سریع، قابل اعتماد، انعطاف‌پذیر و کارآمد هستند رهبری می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *