خودرو کارکرده

جهش سنگین قیمت‌ها در بازار خودرو

کارشناس خودرو عنوان کرد: الان نزدیک ۲۰ روز است که هر روز افزایش قیمت خودرو داریم

تصویر روز _ قیمت‌ها همچنان در بازار خودرو بدون مشتری خودرو می‌تازد.

به گزارش خبرآنلاین، بررسی‌ها نشان می‌دهد که بازار خودرو مسیر افرایش قیمتی را از ابتدای زمستان آغاز کرده و این در شرایطی است که فعالان بازار، از نبود خریدار می‌گویند.

فیروز نادری، کارشناس خودرو در همیت رابطه درباره افزایش قیمت خودرو عنوان کرد: الان نزدیک ۲۰ روز است که هر روز افزایش قیمت خودرو داریم.

به گفته او، با همین وضعیت در شب عید خودرو گران‌تر هم می‌شود. چاره کار این است که خودروهای مازاد عرضه شود و باید به بازار ارائه کنند. به اعتقاد نادری، متاسفانه خودروها را نگه داشته‌اند تا با ترفندهای دیگر گران‌تر بفروشند.

آن‌طور که گزارش‌های خبرآنلاین نشان می‌دهد، پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۲ طی ۲۴ ساعت گذشته رشد ۱۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ را نیز با افزایش ۱۰ میلیون تومانی، ۵۷۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. پژو ۲۰۷ MC اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ هم رشد ۱۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و به ۸۱۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در حدود ۹۱۰ میلیون تومان شده که رشد ۱۰ میلیون تومانی دارد.

بنا به این گزارش، قیمت تارا اتوماتیک نیز ۱۴۰۲ نیز با با افزایش ۵ میلیون تومانی، ۸۳۰ میلیون تومان شده است. همچنین قیمت دنا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ در حدود ۹۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد که رشد ۱۰ میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

از سوی دیگر، قیمت هایما اس ۷ با رشد ۵ میلیون تومانی، ۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. شاهین نیز با رشد ۱۰ میلیون تومانی، ۶۱۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. کوییک اتوماتیک نیز ۴۶۰ میلیون تومان معامله می‌شود که افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی داشته است.

۲۲۳۲۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *