1111

تقدیر بازاریان و فعالان اقتصادی از حمله موشکی سپاه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موفق شد مراکز جاسوسی رژیم صهیونیستی را که از آن برای ترور فرماندهان جبهه های مقاومت بهره می جست،منهدم نماید

تصویر روز _ سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی ، اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران ، اتاق اصناف ایران و جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار با صدور بیانیه ای مشترک از حمله موشکی موفق و غرور آفرین سپاه پاسداران به مواضع  نیروهای صهیونیستی ، تکفیری حمایت و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج تجار ، متن  کامل این بیانیه مشترک به شرح زیر است:

حضرت امام خمینی(ره):

من به تمام دنیا با قاطعیت اعلام می‌کنم که اگر جهانخواران بخواهند در مقابلِ دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد و تا نابودی تمام آنان از پای نخواهیم نشست.

بار دیگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موفق شد، با اقدامی به موقع، سریع و هوشمند مراکز جاسوسی رژیم صهیونیستی را که از آن برای ترور فرماندهان جبهه های مقاومت بهره می جست،منهدم نماید.

دلاورمردان سپاه پاسداران در این عملیات همچنین بطور همزمان مقرهای فرماندهی داعش را که اخیرا در جنایت بزرگ و نابخشودنی شهادت جمعی از زائران سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی نقش داشتند، را با خاک یکسان نمود.

بدینوسیله ما اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی کشورضمن افتخاربه سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به طور قاطع از این اقدام حمایت نموده واز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می خواهیم انتقام نهایی خونهای به ناحق ریخته مردم مظلوم منطقه به ویژه شهدای جبهه مقاومت وزنان وکودکان زائر حاج قاسم و در راس آن انتقام خون پاک و جوشان سردار دلها را قاطع وسخت از دشمنان بگیرند.(باذن الله)

در ضمن قطع شریان اقتصادی رژیم منحوس صهیونیستی وعوامل تکفیری این رژیم به ویژه داعش مورد انتظار است.

 

1001567594 49143218

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *