بانک صادرات

فروش املاک مازاد بانک صادرات

​بانک صادرات ایران بیش از 186 رقبه ملک مازاد خود را برای فروش عرضه کرد

تصویر روز ـ ​بانک صادرات ایران در دومین مزایده بزرگ سراسری بیش از 186 رقبه ملک مازاد خود را برای فروش عرضه کرده و متقاضیان برای شرکت در این مزایده تا 14 دی ماه فرصت دارند.
به گزارش روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور عمل به قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر، بازیابی منابع راکد، بهبود و اصلاح کیفیت دارایی و ساختار مالی و همچنین حمایت از تولید و استمرار اشتغال در کشور، دومین مزایده بزرگ سراسری فروش اموال مازاد خود را با عرضه 186 رقبه ملک در استان‌ها و مناطق تهران برگزار می‌کند.

اطلاعات این مزایده از ششم دی‌ماه سال جاری بر سایت رسمی بانک به نشانی: www.bsi.ir قرار گرفته است و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جزئیات املاک به بخش مناقصه و مزایده در سایت بانک مراجعه و حداکثر تا ساعت 14روز پنج‌شنبه مورخ 14 دی‌ماه 1402 نسبت به خرید اسناد مزایده اقدام و در صورت هرگونه ابهام با شماره‌تلفن‌های 84763087-8 و 88836136 در تهران یا با واحد مربوطه در مدیریت شعب سایر استان‌ها طبق شماره‌تلفن‌های مندرج در آگهی این مزایده تماس حاصل کنند.

بانک صادرات ایران در سال 1402 با برگزاری 61 مزایده در تهران و استان‌های مختلف کشور بیش از 110 رقبه ملک مازاد خود به ارزش 3 هزار و 414 میلیارد ریال را فروخته و تلاش برای فروش اموال مازاد و چابک‌سازی بانک با قدرت ادامه دارد.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *